Pręty ciągnione

MPC Metal zajmuje się dostarczaniem wysokiej klasy prętów ciągnionych. Nasza oferta obejmuje zarówno tworzenie prętów kwadratowych ze stali nierdzewnej oraz prętów stalowych okrągłych i prętów stalowych sześciokątnych. Do ich tworzenia wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu metody ciągnienia nasze pręty stalowe są wykonane z niezwykłą dokładnością oraz wolne od porów i odporne na korozje.

Z naszych prętów korzystają firmy z branży motoryzacyjnej i elektromaszynowej. Jednak nasze produkty nadają się świetnie również do wykorzystania w takich obszarach jak branża meblarska czy branża budowlana. Pręty stalowe kwadratowe oraz sześciokątne są również idealnymi elementami do tworzenia ogrodzeń, bram, furtek oraz balustrad.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.