Kontakt

MPC METAL sp. z o.o.

ul. Smoluchowskiego 7
20-474 Lublin

tel. 81 710-60-10
fax. 81 710-60-15
e-mail: office@mpcmetal.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Agata Pastusińska
tel. 81 710-60-13
e-mail: agata.pastusinska@mpcmetal.pl


Agata Skałecka
tel. 81 710-60-22
e-mail: agata.skalecka@mpcmetal.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest MPC METAL. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Producent prętów kwadratowych

MPC Metal to producent prętów kwadratowych , okrągłych i szcześciokątnych z siedzibą w Lublinie. Oferujemy wysokiej klasy produkty w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy szybką realizacje powierzonych zleceń oraz transport towarów na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą. W wypadku dodatkowych pytań odnośnie dostawy lub realizacji niestandardowych zamówień, zapaszmy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.